ورود به سیستم

کانال تلگرام کنفرانس های علمی مرکز توسعه آموزش های نوین ایران

آمار بازدید

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 0

بازديد دیروز : 2

کل بازدید : 10706

تعرفه های ثبت نام

هزینه های ثبت‌نام در دومین کنفرانس ملی اقیانوس مدیریت به شرح زیر می‌باشد:

نوع ثبت نام

هزینه ثبت نام

هزینه هر مقاله اضافی

ثبت نام حضوری

235.000 تومان

100.000 تومان

ثبت نام حضوری با تخفیف

200.000 تومان

ثبت نام غیرحضوری

135.000 تومان

ثبت نام غیرحضوری با تخفیف

115.000 تومان


شرکت در دومین کنفرانس ملی اقیانوس مدیریت به صورت حضوری

خدمات این بسته شامل گواهی حضور در دومین کنفرانس ملی اقیانوس مدیریت ، گواهی پذیریش مقاله و لوح فشرده حاوی Full Text  مقالات و کتاب (یه صورت Hard Copy) حاوی چکیده مقالات پذیرفته شده در کنفرانس، گواهی شرکت در کلیه کارگاه‌هایی که در روز کنفرانس برگزار می‌شوند، کیف ویژه کنفرانس، پذیرایی درطول زمان برگزاری کنفرانس و ناهار می باشد.

 

شرکت در دومین کنفرانس ملی اقیانوس مدیریت به صورت غیر حضوری

خدمات این بسته شامل گواهی پذیرش مقاله (به تعداد تمامی نویسندگان مقاله)، لوح فشرده حاوی Full Text مقالات و کتاب (به صورت Hard Copy) حاوی چکیده مقالات پذیرفته شده در کنفرانس می باشد.

 

نکات مهم:

·         به ازای پذیرش هرمقاله، تنها یک نفر می تواند با پرداخت هزینه های مذکور در کنفرانس ثبت‌نام نماید. لذا درصورت تمایل سایر نویسندگان هزینه حضور به ازای هرنفر 150.000  تومان می باشد که درصورت پرداخت از کلیه امکانات شرکت حضوری در کنفرانس بهره‌مند می گردد.

·         هزینه پذیرش بیش از یک مقاله به ازای هر مقاله 100.000 تومان می باشد.

·         شخصی که در سامانه کنفرانس ثبت‌نام نموده و مقاله را در سامانه کنفرانس ثبت نموده‌است به عنوان نویسنده اول و مؤلف اصلی مقاله شناخته می‌شود. لذا حتماً از مؤلف اصلی مقاله بخواهید که در سامانه کنفرانس ثبت‌نام نموده و مقاله را ارسال کنند. به عنوان یک راه حل جایگزین، اگر نویسنده اول مقاله امکان ثبت‌نام در سامانه را ندارند، نام و نام خانوادگی و وابستگی سازمانی ایشان را در بخش مشخصات خود وارد نموده و نام و نام خانوادگی اصلی خود را به انتهای آدرس پستی اضافه نمایید.

·         مجدداً تأکید می‌گردد که ملاک صدور گواهی پذیرش مقاله و شرکت در دومین کنفرانس ملی اقیانوس مدیریت، اطلاعات ثبت شده در فایل مقاله می‌باشد، لذا مسؤلیت تطابق این اطلاعات، با مشخصات نویسندگان مقاله بر عهده مؤلف اصلی می‌باشد.

·         کلیه پرداخت ها فقط به صورت آنلاین و از طریق کارت های عضو شبکه شتاب، پس از اعلام نتیجه داوری هر مقاله قابل انجام خواهد بود.

·         برگزاری دومین کنفرانس ملی اقیانوس مدیریت به صورت حضوری مشروط به این است که تعداد ثبت نام کنندگان حضوری به حد نصاب برسد.

 

 

آمار بازدید

بازدید امروز : 0

بازدیدکننده امروز : 0

بازديد دیروز : 2

بازدیدکننده دیروز : 1

کل بازدید : 10706

| kavoshHamayesh